Styrelsen och andra komittéer

Styrelsens gemensamma email:
styrelsen@vallentunadans.se

Styrelsen består av:
Marie Wall, ordförande: marie@vallentunadans.se
Magnus Rost, vice ordförande: magnus@vallentunadans.se
Ann Jansson, kassör: ann@vallentunadans.se
Tomas Lodén, sekreterare: tomas@vallentunadans.se
Håkan Palm, controler: hakan@vallentunadans.se
Monica Carlsson, ledamot: monica@vallentunadans.se
Gunborg Hedman, ledamot: gunborg@vallentunadans.se
Misa Lodén, ledamot: misa@vallentunadans.se
Susanne Ericson, webmaster, ledamot:  susanne@vallentunadans.se
Christer Lundman, suppleant: christer@vallentunadans.se
Carina Eriksson, suppleant: carina@vallentunadans.se

Valberedningen består av:
Caroline Lodén, sammankallande: valberedning@vallentunadans.se
Ingela Björke.

Webmaster är:
Susanne Ericson, susanne@vallentunadans.se
Magnus Rost, magnus@vallentunadans.se